آموزش افزایش هوش با مدیتیشن

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان آموزش افزایش هوش با مدیتیشن وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
آموزش افزایش هوش با مدیتیشن|50473119|if|افزایش هوش با مدیتیشن,تقویت حافظه با مدیتیشن

حتما تا به حال خیلی از افراد نابغه را دیده اید که با یک بار خواندن متن یک کتاب آن را حفظ شوند و یا مسائل ریاضی را ذهنی حل کنند و هیچ موضوعی از یادشان نرود.


سوالی که اینجا پیش می آید اینست که آیا افراد عادی هم می توانند هوش خود را افزایش دهند و مانند افراد نابغه شوند؟


در جواب به این سوال باید بگویم ، بله


شما هم می توانید با انجام مدیتیشن های خاص هوش خود را افزایش دهید و قدرت حافظه خود را چند برابر کنید.


این روش ها توسط هندویان و شرقیان باستان ابداع شده است و بهترین روش ها در نوع خودش می باشد که باعث می شود با انجام مدیتیشن و روش های خاص ذهن شما فعال شود و بتوانید از چند برابر حالت معمول ذهن خود استفاده کنید.


شاید خیلی از دانش آموزان و یا دانشجویان و یا هر فرد عادی دیگری بخواهد قدرت ذهن خود را افزایش دهد و با یک بار خواندن یک کتاب چند صد صفحه ای آن را حفظ کند و یا مسائل پیچیده ی ریاضی را به صورت ذهنی حل کند که شاید افرادی اینگونه کارها را برای خودشان ناممکن بدانند اما هیچ کاری ناممکن نیست!


مدیتیشن هایی که در این کتاب به شما آموزش داده خواهد شد باعث می شود در هنگام انجام این تمرینات ، اختلالات مغز شما که از همان دوران کودکی ایجاد شده است آزاد شود و جریان فکر و انرژی به صورت بهتری به جریان بیاید.


درضمن تمامی روش ها کاملا بی خطر می باشد و تا به حال هیچ فردی با انجام مدیتیشن آسیبی ندیده است زیرا مدیتیشن یک نوع ورزش برای ذهن و روح است .


مدیتیشن های درون این کتاب مانند مدیتیشن هایی که در سایت ها یا دیگر کتاب ها آموزش داده می شود عادی نمی باشد و مدیتیشن های خاصی است که در کتاب های کهن شرق و هندی آموزش داده شده است.


این کتاب ترجمه شده از کتاب های کهن شرق و هندویان می باشد و اختصاصی از سایت کتابروید است و در هیچ جای اینترنت یافت نمی شود و ما آموزش های کتاب های باستانی را ترجمه و به زبان ساده تبدیل کرده ایم که هر فردی می تواند تمرینات را انجام دهد.


با استفاده از روش های این کتاب قدرت ذهن خود را افزایش دهید و از 100% هوش خود استفاده کنید.همین حالا این کتاب ارزشمند را با 50% تخفیف


فقط با قیمت 10,000 تومان


از سایت کتابروید (کتابخانه قدرت های نهفته) دانلود فرمایید.مطالب دیگر:
📌پاورپوینت مدیریت استراتژیک و نرم افزارهای مدیریت استراتژیک📌پاورپوینت ترازنامه یا صورت وضعیت مالی در حسابداری میانه📌پاورپوینت برنامه ریزی استراتژیک شرکت سینره📌پاورپوینت بومی سازی و استقرار مدل تعالي منابع انساني در دفتر مرکزی شرکت ملي صنايع پتروشيمي📌پاورپوینت کارگاه پرسشنامه📌پاورپوینت تربيت و ضرورت تربيت📌پاورپوینت تعريف و علل سالمندي📌پاورپوینت تلرانس و ابعاد ژئومتریکال📌پاورپوینت تئوری بنیادی📌پاورپوینت تئوري گاز ساده📌پاورپوینت تئوری های فرآیندی انگیزش📌پاورپوینت تئوري هاي مديريت كلاسيك📌پاورپوینت جنبه های بهداشتی پرتوهای یون ساز📌پاورپوینت خطرات ناشي از حريق📌پاورپوینت دستور زبان فارسی (فعل)📌پاورپوینت دستورالعمل تامین کالا (به صورت جدول و نمودار)📌پاورپوینت دیالیز📌پاورپوینت ذره ‌باردار در ميدان مغناطيسي📌پاورپوینت حسابداری دارایی های ثابت مشهود و نامشهود در حسابداری میانه📌پاورپوینت راه های جذب دانشجویان به نماز📌پاورپوینت راهبردهای دفتر توسعه فن آوری سلامت📌پاورپوینت رفتارشناسی اعتدال📌پاورپوینت روش توليد📌پاورپوینت سلامت شير از توليد تا مصرف و اهميت تغذيه ای آن📌پاورپوینت سند اولويت‌ بندي راه هاي استاني